Chcete terasu ale nevíte jakou ?

Pojdme si říct napřed pár informací. 


U dřevěných terasových prken musíme počítat s tím faktem, že pokud dřevo nebudeme pravidelně ošetřovat tak přirozeně zešedne. Je to dáno přirozenou oxidací dřeva a vyplavováním ligninu. 

U dřevoplastových desek standardních je situace jiná. Zachovává si vzhled dřeva a přitom získává další vlastnosti, jako je extrémní životnost, odolnost vůči prakticky všem vlivům a především bezúdržbovost. Materiál je bezpečný i za mokra - neklouže a nevyžaduje impregrance.! Pozor ale u dřevoplastových desek v letních měsících na vyšší teploty nahřátí na přímém slunci. ! Toto u dřevěných desek nehrozí.

Pak máme ještě dřevoplastové terasové desky se speciální vrstvou. Jde o dřevoplastový materiál druhé generace. Technologií koextruze má po celém svém obvodu nanesenou ochrannou vrstvu z vysoko-hustotního tvrzeného polymeru. Má veškeré výhody jako běžný dřevoplastový materiál STANDARD. Vedle luxusního vzhledu je navíc ještě zdokonalený o vysokou tvrdost, odolnost proti znečištění a především stálobarevnost. Materiál je bezpečný i za mokra - neklouže a nevyžaduje impregnace. Složení: 60 % dřevo, 30 % HDPE, 10 % ekologická aditiva. Materiál je potažený ochrannou odolnou vrstvou HDPE po celém obvodu.
Různé typy roštu.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů společnosti woodpro Jakub Machálek v soulasu se Zákonem na ochranu osobních údajů ve spojitosti s Evropským nařízením General Data Protection Regulation (GDPR). Povinné položky formuláře jsou označeny hvězdičkou (*).


 

Rychlé odkazy
Kontaktujte nás
Spolupracujeme s 
Handy On TheHill
Přejít na úvodní stránku
 
© 2024 woodpro.cz
Vytvořeno společností MHMSYS s.r.o.
 

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací   Souhlasím